Ir milzīga problēma ar Audi. Pilnīgi visi klienti zīmolu tika informēti

17-мар, 14;45 admin 1801
Jaunajiem modeļiem E-Tron un E-Tron Sportback pārstāja ražot, jo tika konstatētas nopietnas problēmas. Vācu ražotājs premium paziņoja, ka viņš pārtrauc ražošana laikā "dažu dienu laikā", neatklājot iemeslus.

Tomēr, prese liecina, ka problēma ar piegādi baterijas. Pamatā šo problēmu būtu ka dažas sastāvdaļas, kas ietilpst struktūru, baterijām, un kurus uzrāda dienvidkorejas kompāniju LG. Electrek.co viņš raksta, ka LG būs veikt vairākus pasūtījumus, kas ir daudz pārāka par kompānijas ražošanas jaudas, un tagad viņa vairs nespēj tikt galā ar pieprasījumiem.
Lēsts Audi, problēma sniedzējiem būs atrisināta apmēram četras dienas, un informē savus klientus par to, ka runa nav par sekām korona vīrusu, kas tā vietā lika pārtraukt ražošana rūpnīcās autoražotāji Ķīnā. Tomēr, tie, kas pasūtīja elektriskā automašīna, būs jāgaida.

Modelis tika piespriesta 4000 klienti no citām eiropas valstīm pagājušā gada decembrī. Vācieši plāno ražot ap 70 000 vienību E-Tron un E-Tron Sportback šī gada laikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/