Īpašnieks Audi A7 griežot savu mašīnu un dara to grils

17-мар, 14;47 admin 1804
Īpašnieks Audi A7 griežot savu mašīnu un dara to grils. Tas notika asv Virginia. Tas, iespējams, ir pati dārgākā grils pasaulē. Bildes ar Audi A7, превращенными pikaps, parādījās Instagram. Vācu auto tika nogriezts, un, tā vietā, sēdekļi ir uzstādīti divi režģi. Turklāt, automašīnas aizmugures daļa bija pievienots прицепу pikaps.

Visticamāk, šis A7 tika iesaistīta avārijā, kuras rezultātā priekšējā daļa ir nopietni bojāts. Tā īpašnieks, tā vietā, lai nosūtītu auto apstrādei, nolēmu pārveidot to par kaut ko noderīgu.

Piekabe-grils sastāv no aizmugurējiem riteņiem, aizmugurējā tilta ar riteņiem, aizmugurējo logu un bagāžas nodalījuma. Uz bagāžnieka vāka palika neskarts četri apļi, kas pārstāv logo Audi.
Ideja tiešām laba, bet vai bija vērts tā. Kā apgalvo pats īpašnieks, viņš gandrīz katru nedēļas nogali tiek izvēlēta uz dabu kopā ar šo grilu. Tas ir ļoti ērts un praktisks lietošanā. Numura zīme izraisa izklaide tiem, kas tiekas ar dīvaini transportlīdzekli kustībā: viņš nēsā burti BBQD A7 tas ir tas pārsūtīt uz grila.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/