Vācu skaņotājs ABT Audi ieviesa SQ8 jaunā veidolā

17-мар, 14;52 admin 11 283
Audi SQ8 saņēma uzlabotu stilu un jauda, kas padara viņu neatvairāmu, un fotogrāfijas parāda mums, kā izdevies sasniegt šādu rādītāju. Pirmās izmaiņas, kuras jūs pamanāt, ir pilns komplekts, kas maina to aerodinamiku, kā arī advanced spoileris uz jumta.

Pēc pieprasījuma speciālisti uzstādīšanu ABT esam SQ8 sniegumu uzlabot ABT Power, kas palielināja jaudu 4,0 litru V8 TDI ar 429 zs, s. līdz 503 k. s. Maksimālais griezes moments palielinājās no 900 līdz 970 Nm. Rezultātā apvidus auto, var veikt sprinta 0-100 km/h 4,6 sekundēs.
ABT inženieri arī ir uzlabota dinamika suv, izmantojot komplektu adaptīvo balstiekārtu. Samazinot smaguma centrs, Audi SQ8 no ABT ir piedāvāt asas izjūtas pagriezienos. Sistēma piedāvā trīs režīmi, kurus vadītājs var izvēlēties-Comfort, Sport un Level Loading, kas pazemina SQ8 līdz 65 mm (2,5 collu)salīdzinājumā ar režīmu Comfort standarta modeli.

ABT papildina iestatījumu kopumu un ar dažām iekšējām izmaiņām, piemēram, oglekļa, sēdekļu pārvalki, īpašu sagaidīšanas lukturiem, uz durvīm un alumīnija poga palaist.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/