Visvairāk iespaidīgs Audi E-Tron GT! Tas ir radīts, lai konkurētu ar Porsche Taycan

17-мар, 14;55 admin 1286
Porsche Taycan un Tesla Model jau ir kļuvuši par vienu no populārākajiem modeļiem uz šo brīdi. Viņi ir attālināti pukst par pārākumu šajā segmentā, ir luksusa elektromobiļu sportisko raksturu. Tikmēr, Audi mierīgi strādā, ka var būt ļoti iespaidīgu modeli šodien: Audi E-Tron GT. Uz doto brīdi kompānija ir reālas izredzes pārspēt konkurenci.

Koncepcija Audi E-Tron GT tika prezentēts novembrī, 2018. gada auto izstādē losandželosā. Daudzi varēja redzēt, ka auto filmā par Avengers. Patiesībā viss tika darīts, lai palaistu veiksmīgu reklāmas akciju.
Audi īpašības modelis norāda: vairāk nekā 400 kilometru garais autonomiju, обеспечиваемую litija-jonu akumulators ar vairāk nekā 90 kwh, kas atrodas starp diviem tiltiem. Autonomija ir salīdzināma ar solīto Porsche lai Taycan Turbo S (413 kilometru).

Divu elektromotoru, pa vienam uz katru pusi ir kopīgi izstrādā 590 zirgspēku jaudu un nodrošina pilnpiedziņa elektrisko gt. Auto ir paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 3,5 sekundēs, no 0 līdz 200 km / h nedaudz vairāk kā 12 sekundes. Maksimālais ātrums būs ierobežots līdz 240 km / h.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/