Kādi Audi modeļiem demonstrē uz Ženēvas auto izstādē

17-мар, 17;07 admin 1732
Audi turpina savu uzbrukumu tirgū elektrisko modeļu un prezentēs Ženēvas autoizstādē četru modelis ar tīri elektromotoru. Ir arī paredzams, ka līdz 2020.gadam tās visas būs pieejamas iegādei.  Tajā pašā laikā tiks prezentēti četri jauni hibrīdu varianti, jēdziens un modelis Formulas E-Audi e-tron FE05. Šobrīd koncerns liek priekšā, ir neticami mērķi un, visticamāk, izdosies paveikt visu.

Pirmais no āra elektrisko modeļi kļūs Audi e-tron, kas drīz sāks piegādāt klientiem. Ekvivalents to kupeja, Audi e-tron Sportback, būs pieejama vēlāk 2020. gadā. Vēl viens elektriskais modelis tiks izlaists dažu nedēļu laikā Ķīnā: Audi Q2 L e-tron.
Viss noved pie tā, ka visi ražotāji pāriet uz, izmantojot elektrisko tehnoloģiju. Līdz ar to Audi demonstrēs jaunu plug-in hibrīdu modeļus. Starp tām ir Audi A6, A7, A8 un Q5 дебютируют Ženēvā. Hibrīda plug versiju, Audi A3 un Audi Q7 atkal būs pieejami ar pārskatīto tehnoloģiju.

Nākotnē četras platforma būs pamats elektrisko piedāvājumus Audi, kas aptvers visus segmentus, no A līdz D.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/