Audi ieviesa Los Angeles e-tron Sportback, stilīgs kupeja

17-мар, 17;10 admin 1780
Audi sāk nākamo posmu elektrisko iestāšanās pasaules pirmizrāde Audi e-tron Sportback Los Angeles. Audi savā jaunajā projektā savāca trīs galvenajām priekšrocībām, dažādu virzienu autobūves: popularitātes krosoveru elegance sportback un progresīvo raksturu elektromobilis.

Elektriskie crossovers kļūst galvenais elements autošovā losandželosā, un Audi izmantoja šo notikumu, lai atvērtu jaunu Sportback. Patiesībā, vairāk sporta versija, e-tron standard, Sportback-tas ir stilīgs кроссоверное kupeja ar elektromotoru.

Priekšējā daļa ir atpazīstama un ir parauga sietu Singleframe ar apdari no platīna pelēkā krāsā. Viņam apkārt ir sporta gaisa ieplūdes un led priekšējie lukturi ar digitālo sensoru. Проецируемый gaisma ir sadalīta sīkās pikseļi, kas var precīzi kontrolēt.
Top versija Sportback 55 quattro ir akumulators ar jaudu 95 kwh, kas baro ar divu elektromotoru. Tie kopā attīsta apvienotās jauda 355 zs, s. (265 kw) un lielāku griezes momentu 561 Nm. Tas ļauj paātrinās no 0-100 km/h tikai 6,6 sekundēs un maksimālais ātrums ir 200 km/ h autonomija ir 466 km vienā uzlādes ciklā WLTP. Pircēji, kas vēlas ietaupīt, var izvēlēties e-tron Sportback 50. Viņš izmanto akumulatoru mazāk 71 kwh un elektromotoru, kas attīsta 308 l. s. un 540 Nm griezes momentu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/