Audi ir A1 CityCarver, A1, превращенный uz crossover

17-мар, 17;12 admin 1833
Audi ieviesa jaunu A1 Citycarver, un tas ir A1 ar palielinātu просветом, sānu aizsardzību un citas ērtības, kas atšķir to no parastā varianta vismazākās modeli, koncerna Ингольштадте.

Atšķirībā no iespējām Allroad lielākiem modeļiem, Audi A1 CityCarver nav pieejams ar pilnpiedziņu. Galvenā atšķirība – tas klīrenss palielināts uz 4 collas. Tas nozīmē vieglāku piekļuvi salonam un uzlabotu redzamību.

Augstums nāk no augstāka piekares 3,5 cm, blakus 0,5 cm, pievienotās lieliem riteņiem: sākas no 16 collas. Ir arī citi elementi, kas veicina crossover A1 CityCarver, piemēram, astoņstūra režģis, kas tiek piedāvāts uz apvidus automašīnām Audi, metāla vairogs dzinēja, sliekšņi un plastmasas sānu aizsardzību.
Pieejamas 9 krāsas āra apgaismojums ar divām iespējām griestiem - melna Mythos black vai pelēka Manhattan. Audi sāks pieņemt pasūtījumus uz A1 CityCarver nākamajā mēnesī, un pirmie modeļi tiks piegādāti rudenī. Sākotnēji būs pieejams variants Edition One krāsās Arrow Gray vai Pulse Orange ar 18 collu riteņiem, ar melnu ārējiem aksesuāriem, lukturiem un bremžu signālu ar tumšu fonu un citiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/