Ātrākais bruņumašīnu pasaulē – Audi RS7, kas sasniedz 325 km / h

17-мар, 17;14 admin 1804
Bruņotais automašīnām nodrošina paaugstinātu aizsardzību pasažieriem vai vadītājam, bet dinamiskās īpašības un braukšanas prieku šādiem modeļiem parasti ir pilnīgi trūkst. Uzņēmums AddArmour cenšas labot šo situāciju, iepazīstinot ar to, ka viņi uzskata, ka ātrākais бронированным automobilis pasaulē.

Bet maksimālais ātrums ir 325 km / h, un to modelis ir balstīts uz Audi RS7. Viņš ir notikušas dažas izmaiņas mājā uzstādījumi APR, un viņa 4-litru V8 tagad ražo 760 zirgspēku jaudu un maksimālo griezes momentu 1.085 Nm. Tādēļ, ka modelis sasniedz 100 km / h tikai 2,9 sekundes.

AddArmour nevēloties bojāt dinamiskās īpašības, izmantojot modifikācijas virsbūves, tāpēc izmanto поликарбонатную apvalks, kas ir 10 reizes izturīgāks par tērauda, parasti izmanto uz bruņu mašīnām, bet arī par 60 procentiem vieglāks. Uzņēmums arī izveidojis īpašu logu, kas sastāv no slāņiem, polikarbonāta un ballistisko stikla.
Šādā veidā automašīnas svars pieauga tikai par 91 mārciņu, un šis Audi RS7 var aizstāvēt savus pasažierus no neliela šaujamieroču, tostarp lodes, kas tika izlaisti Magnum 44.

Pārdošanas cena bruņu modeļa Audi RS7 sākas ar 205 000 ASV dolāru, kas ir par 91 000 dolāru vairāk, nekā cena standarta variantam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/