Jauns Audi S8 saņem pirmās klases dzinēju, piemēram, tas, ka Porsche un Bentley

17-мар, 17;19 admin 1851
Audi ir iesniegusi jaudīgākais variants S8, kas aprīkoti ar benzīna dzinēju ar diviem turbo V8 ar sistēmu, mild-hybrid, kas ražo 563 zirgspēku spēka. Piedāvātie jauninājumi ietver aizmugurējo riteņu diski un inovatīvu jutīgo piekari.

Atšķirībā no jaunajiem Audi S6 un S7, kas izmanto dīzeļa dzinēji, jaunais S8 pasniedz ar lielu benzīna dzinēju, kas arī nāk uz modeļiem Porsche un Bentley. Tas rada 563 zirgspēku spēka un 800 Nm griezes momentu, lai gan uzņēmums vēl nav paziņojusi par darbības, izņemot maksimālo ātrumu 250 km / h.

Jaunais S8 arī saņem 48-V mild-Hybrid "Audi", kā arī maiņstrāvas ģenerators un nelielu litija jonu akumulatoru, lai efektīvi pārvietotos pa ceļiem.
Vēl viens jaunums-paredzamā aktīvā piekare. Viņš var pacelt vai nolaist katru riteni atsevišķi, lai nodrošinātu komfortu, tiek nodrošināts standarta modeli A8. Vēl viens interesants aprīkojumu ir trokšņu samazināšanas sistēma strādājot, lai palielinātu komfortu uz kuģa kustības laikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/