Audi ražo 4-litru divu cilindru dīzeļa dzinējs V8, lai SQ8

17-мар, 17;21 admin 1779
Tika prezentēts Audi SQ8 2020, bet augšējais variants jaunāko suv Audi sākotnēji tiks piedāvāts tikai ar dīzeļa motoru.

Zem motora pārsega Audi SQ8 ir 4 litru divu cilindru V8, tas ir tas pats, ko un SQ7. Spēka agregāts attīsta 429 zirgspēku jaudu un 900 Nm griezes momentu, sākot ar 1000 apgriezieniem minūtē. Ražīgums: 4,8 sekundes līdz 100 km / h un maksimālais ātrums, ierobežots elektroniski līdz 250 km / h.

Piedziņa arī ir 48-вольтовую elektrisko akumulatoru, kas baro elektriskais kompresors, un tāpēc jebkura kavēšanās turbīnas pazūd. Klienti varēs vadīt Audi SQ8 tīrā elektriskajā režīmā ar ātrumu 22 km / h.
Izmaiņas attiecībā uz Q8 ne tikai uz līmeni, kustības. Audi aprīkots ar SQ8 ar oglekļa bremzēm uz visiem riteņiem standartā ,kā arī ar adaptīvo šasijas sistēmu un braukšanas Drive Select. Pilns virziens ir pieejams contrcost, kā arī ierobežotas slīdes diferenciālis sport. Audi SQ8 arī nāk ar vairākiem ārējiem uzlabojumiem. Izplūdes caurule ir četras caurules, sudraba difuzors gaisa aizmugurē, sporta diski, logotipi, "S", kā arī jaunas gaisa ieplūdes atveres. Interjers arī tika персонализирован, ar alumīnija pedāli, alumīnija ielaidumiem uz krācēm, durvju, apzīmogo logotipiem un ādas apdari un Alcantara.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/