Audi A1 30 TFSI DSG ideāls pilsētas auto

17-мар, 17;26 admin 1876
Audi A1 ir visas nepieciešamās īpašības, lai būtu ideāls pilsētas auto. Tas ir mazs, bet ietilpīgs, brauc ļoti patīkami, iekšā viss ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, nāk ar spējīgiem dzinējiem (tikai benzīns!) un labas ērtības, komfortu un drošību. Ir tikai viens trūkums, bet tas ir svarīgi: cena ir 35 tūkst. eiro.

Led lukturis ir obligāta (1113 eiro), bet viņi pievieno papildu stilu un uzlabo redzamību naktī. Standarta variantā Audi A1 nāk ar vāku, pār tērauda riteņiem, bet mums ir pārbaudīta A1 30 TFSI ar vairākām papildu funkcijām, tostarp arī 17-collu vieglmetāla diski Audi Sport. Daudzi melni ārējie detaļas padara A1 sportiskā, bet tas ir vairāk vizuālā efekta.
Dizains ir moderns un drosmīgs, un jebkurš savienojums ar modeli auto šķiet tālvadības. Interjers premium klases, un šeit mēs runājam par materiāliem, kā apdari un aprīkojumu.

Komplektācija nodrošina no 95 līdz 200 zirgspēkiem. Galvenais motors, 25 TFSI (95 k. s.) restorānā pasniedz ar 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu, iespēja 30 TFSI (116 k. s.) nāk ar 6-pakāpju automātisko vai mehānisko ātrumkārbu, kā arī saraksts beidzas 35 TFSI e 150 l. s. un 40 TFSI ar 200 zirgspēkiem, ko piedāvā tikai un vienīgi ar automātisko pārnesumkārbu S Tronic.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/