AI:ME ir vīzija Audi par nākotnes mobilitāti pilsētās

17-мар, 17;28 admin 1871
Audi ieviesa uz Šanhajas autoizstādē koncepta AI: ME. Tas ir trešais modelis sērijas automobiļu koncepcijas, ar kuru palīdzību zīmola nodod savu redzējumu par nākotnes mobilitāti.

Dizaineri AI: ME arī uzskata, ka automašīnas, kas atrodas kustībā lielākajās pilsētās, reti ir vairāk par diviem pasažieriem. Tādējādi jēdziens AI: ME ir paredzēta diviem pasažieriem, bet dod iespēju pārvadāt divus citus cilvēkus uz aizmugurējā sēdekļa.

Virsbūve AI: ME garums ir 4,3 metri, platums 1,9 m augstumu un 1,52 metri. Nav piedziņas vārpstas un mazāki stiprinājumu elementi, kas raksturīgi elektrisko modeļu, papildina iekšējo telpu. Režīmā autonomu vadības elementi (stūre, pedāļi, konsole) dekorēts ar koka paneļiem no riekstu koka.
Lai atbalstītu tases tika izveidotas, magnētiskās virsmas. Tādējādi, laikā, autonomā braukšanas pasažieri var sēdēt pie galda. Izstrādājumi no interjera tiek ražoti no dabīgiem materiāliem no masīva tekstila vai ādas, koka vai stikla, ar kuru tiek pievienoti mūsdienu materiāliem, piemēram, кориан. Šī koncepcija ir arī jumta darīts stilā koka lapeni, kas ļauj integrēt daži telpaugi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/