Jaunais Audi A3 sedana uzsākta. Tas ir elegants sedans sērijas A3

26-апр, 06;17 admin 1374
Audi izlaida pirmos oficiālos attēlus un informāciju par jauno A3 Sedan, kas tagad atrodas otrajā paaudzē.

Kā jau gaidīts, jaunais A3 Sedan, pamatojoties uz jaunāko modeli A3 Sportback, pieņemot to svaigu dizainu, modernas tehnoloģijas, kā arī jauni motori un šasija.

Pamatojoties uz atjaunināto platformas MQB Evo, jaunais Audi A3 Sedan ir par 40 mm garāks par savu priekšteci, tikai izmērs ir 4500 mm Riteņu bāze paliek nemainīga, bet platums ir palielinājusies par 20 mm līdz 1, 820 mm, bet augstums ir palielināta par 10 mm līdz 1, 430 mm

Rezultātā šīs pārmaiņas un noteikumus, vadītāja sēdekļa kompaktais sedans nodrošina par 20 mm vairāk vietas. Bagāžnieka ietilpība paliek nemainīga: 425 litri.

Nav daudz ko komentēt, kad runa ir par stilu, tāpēc ka vienīgā izmaiņa salīdzinot ar A3 Sportback ir aizmugurējā daļa raksturīgā stila sedana - pat aizmugurējie lukturi ir identiski. Limuzīns 150 mm garāks par hečbeku, kas veicina lielāku elegantajam profilam un paaugstinātu aerodinamika.
Iekšpusē mērinstrumentu panelis ir identisks A3 Sportback ar to pašu 10,25 collu digital rīkjoslu, un 10,1 collu centrālo displeju ar MMI touch funkciju.  Sistēma MMI balstīta uz trešās paaudzes modulāra informācijas un izklaides platformu. Tās skaitļošanas jauda ir trīs reizes vairāk, nekā priekštecim, un sistēma apstrādā visas funkcijas, savienojumi, ieskaitot telefoniju un pakalpojumu Audi connect, ar ātrumu LTE Advanced. Ir integrēta arī piekļuves punktu Wi-Fi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/