Jaunā ierobežotā daudzuma Audi R8 kupeja nonāks Eiropas tirgū

24-июл, 18;05 admin 133
Par godu leģendārā V10 motora 10 gadu jubilejai Audi ir nolēmis ierobežota izlaišanas kupejā izlaist tikpat leģendāro Audi R8 V10 Decennium, kas Eiropas tirgū ienāks ierobežotā skaitā. Mūsuprāt, tā izrādījās diezgan stilīga un moderna automašīna, ņemot vērā koncerna labāko attīstību.
Tomēr izcils V10 motors, kas ir guvis panākumus Lamborghini Gallardo, noteikti ir pelnījis vairāk. Tāpēc jubileja tiks svinēta arī Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tiks ražoti tikai trīsdesmit Audi R8 V10 quattro ierobežoti izdevumi. Automašīnas tiks krāsotas toņos, kurus izmanto Audi ekskluzīvā sērija, kas ir labas ziņas!

Protams, visi šie ierobežotie jubilejas izdevumi tiks aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām. Domājams, ka šo versiju Audi R8 izmantotais aprīkojums ir jāuzstāda modernākos veiktspējas apdares līmeņos. Piemēram, milzīgie un stilīgie 20 collu slīpētie diski, kas ir krāsoti sudrabā.
Turklāt atjauninātā R8 pircēji var cerēt uz sportisku izplūdes sistēmu, oglekļa šķiedras sadalītājiem, paneļiem motora nodalījumā, stilīgiem sānu svārkiem un pastiprinātu pretslīdes stieni. Visu modeļu bremžu suporti ir nokrāsoti sarkanā krāsā!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/