Audi Q8 tika atsaukts paaugstinātas emisijas dēļ

07-сен, 14;56 admin 1287
Vēl viena problēma notika ar Audi Q8 modeli, kas aprīkots ar V6 3.0 TFSI benzīna dzinēju, kurš "noteiktos apstākļos" neatbilst Krievijā pieņemtajām slāpekļa oksīda emisijas normām. Šī iemesla dēļ uzņēmums lika no tirgus atsaukt nelielu automašīnu partiju.
Pats darbības traucējumu var viegli novērst programmatūras līmenī, kura programmaparatūru oficiālajos Audi servisa centros veic bez maksas. Papildus Q8 reformai pakļāvās vairākas citu uzņēmumu automašīnas, tostarp tās, kas aprīkotas ar dīzeļdegvielu, nevis ar benzīna spēka agregātiem.

No 1026 šogad pārdotajiem Audi Q8 tiek atsaukti tikai 16 krosoveri. Pārsteidzoši ir tas, ka citi modeļi vēl nav pakļauti atsaukšanai, lai gan 3,0 TFSI dzinējs (EA839) ir uzstādīts gandrīz visā uzņēmuma automašīnu līnijā.
"Laimīgo" VIN kodu īpašnieki no minētajiem 16 krosoveriem jau ir saņēmuši ielūgumus par traucējumu bezmaksas novēršanu. Iepriekš vienas un tās pašas mazās Q8 partijas tika atsauktas dažādās valstīs amortizatora nepareizas darbības, iespējamas transmisijas šķidruma noplūdes un plaisu veidošanās dēļ priekšējo sēdekļu atbalsta konstrukcijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/