Van Dodge Durango SRT Hellcat HPE1000 tiks izlaists ierobežotā tirāžā

05-дек, 09;53 admin 1347
Van Dodge Durango SRT Hellcat HPE1000 tiks izlaists tikai ierobežotā tirāžā. Šādu lēmumu Dodžs pieņēma saistībā ar finanšu krīzi un ražošanas specifikāciju, kuras mērķis ir vieglo automobiļu ražošana. Izrādās, ka mikroautobusa ražošana ir vienkārši dārga.
Atgādināsim, ka mēs runājam par diezgan jaudīgu sērijveida furgonu ar 720 ZS motoru. Automašīna lepojas ar lielām apvidus spējām un ļoti stabilu šasiju. Kopumā furgona dizains ir diezgan izsmalcināts un mūsdienīgs, tāpēc daudzi pircēji aktīvi izmanto iepriekšēju pasūtīšanu, lai būtu laiks apgūt šo tehnoloģiju brīnumu.

Furgons tiek pārdots tikai Amerikas tirgū un maksā gandrīz 100 tūkstošus dolāru, kas nebūs pa spēkam katrai ģimenei. Par šādu naudu autovadītājiem tiek piedāvāta automātiskā vai manuālā pārnesumkārba, no kurām izvēlēties, daudz elektronikas un vadītāja palīgu, daudzas ērtas iespējas, piemēram, visu sēdekļu apsildīšana un daudz kas cits.
Kļuva zināms, ka uz furgona bāzes, arī ierobežotā tirāžā, tiks ražoti vairāki mobilo māju modeļi. Kopumā tā ir laba ideja, tomēr šie projekti patiks tikai maziem uzņēmumiem vai individuāliem ceļotājiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/