Audi RS Q e-tron piedalīsies Dakaras rallijā

27-июл, 20;03 work 1151

Jaunais hibrīdais Audi RS Q e-tron gatavojas sacensties kā slavenā Dakaras sacīkšu rallija modelis. Lai aprīkotu automašīnu, Audi Sport speciālisti ir darījuši visu iespējamo, kas ir devis augļus lieliskas spēkstacijas un stilīga virsbūves veidā ar zemu pretestības koeficientu.

Modeļa ārpuse var šķist dīvaina un neparasta, taču šāds saplacināts virsbūves tips atbilst mūsdienu rallija modeļu prasībām, kas cenšas pārspēt konkurentus ne tikai motora jaudas dēļ, bet arī samazinot pretestību.


Jāatzīmē arī neparasta hibrīda sistēma. Iekšdedzes dzinējs negriež riteņus, bet pagriež ģeneratora vārpstu, kas savukārt uzlādē akumulatoru un baro 4 riteņu motorus, kas uzstādīti uz neatkarīgas atsperes balstiekārtas. Starp citu, tā dizains ir unikāls un inženieriem maksā daudz pūļu.

Lai kā arī būtu, jaunais Audi RS Q e-tron jau ir izturējis visus testus un pierādījis savu augsto efektivitāti. Tomēr vissvarīgākais pārbaudījums ir pašas Dakaras sacensības, kas visu nostādīs savās vietās. Mēs ceram, ka Audi dizaineru centieni nebūs veltīgi, un automašīna parādīs savu labāko pusi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/