Audi Q4 e-tron ir saņēmis ģimenes papildinājumu

19-авг, 18;19 work 1131

Audi Q4 e -tron - diezgan plaša mūsdienu elektrisko transportlīdzekļu saime no izcilā vācu autoražotāja saņems papildinājumu. Mēs runājam par e-tron quattro modifikāciju, kurai būs divu dzinēju izkārtojums un pilnpiedziņas pilnpiedziņa, kas jau sen ir kļuvusi par Audi leģendāro automašīnu iezīmi.

Kā mēs rakstījām iepriekš, quattro versijai vajadzētu uzreiz iegūt divus motorus, kuru kopējā jauda būs paredzamā 195 kW, tas ir, 265 ZS. un 425 ņūtonmetru griezes momentu. Tajā pašā laikā modelis joprojām tiks aprīkots ar litija jonu akumulatoru, kura vienreizēja uzlāde atkarībā no izvēlētās konfigurācijas būs pietiekama 412-490 kilometriem WLTP ciklā.


Tāpat Audi dizaineri sola izlabot elektromobiļa elektroniku, nodrošinot vadītājam vēl vairāk palīgu un sensoru. Starp citu, Q4 e-tron autopilota sistēma atstāj daudz vēlamo un neiztur uzticamības testu salīdzinājumā ar tā paša Tesla Motors tehnoloģijām.

Katrā ziņā jauno Q4 e-tron quattro tiek solīts demonstrēt šā gada oktobra sākumā. Ja modeļa testi noritēs bez problēmām, par ko mums nav šaubu, automašīna nonāks pārdošanā tieši Ziemassvētku laikā. Tajā pašā laikā jauno produktu būs iespējams iepriekš pasūtīt no rudens vidus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/